İleri Veri Analitiği

Dönüşümün temel bileşeni "VERİ"dir. Veri patlaması çağında, bulut teknolojileri ve hizmetleri sayesinde veriler daha erişilebilir ve işlenebilir hale geldi. Bundan en iyi şekilde yararlanmak üzereatılması gereken en önemli adım, kuruluştaki her birey için veriye dayalı analitik düşünme yaklaşımını teşvik etmek ve kuruluşun kültürünü buna göre dönüştürmektir. Bunu sağlamak için insanlardan, teknolojiden, organizasyondan ve süreçlerden oluşan programlı bir yaklaşıma ihtiyaç duyulur. Bu yolculukta SabancıDx, Veri ve Analitik Hizmetleri ve Çözümleri aracılığıyla değer katmak için müşterileri ve ekosistemi ile ortaklıkta bulunur.

Her işletmenin kendi zorlukları vardır ve kuruluşların müşterileri için mükemmel değeri sağlamaya yönelik çeşitli öncelikleri bulunmaktadır. Rekabet alanınızda farklılaşmak için, verilerin işletmenizin odağında yer alması bir gerekliliktir. Kuruluşunuzu büyütmek için verilere ve yapay zekaya odaklanırsanız, hızla değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere ölçeği büyütebilmeniz için yeni fırsatları keşfetmeniz daha kolay olacaktır. Her türlü dönüşümde çevik ve verimli olmak bir gerekliliktir ve özenle düşünülmüş hizmetlerimiz sayesinde dönüşüm yolculuğunuzda sizi hızlandıracak kestirme yollara sahip olabilirsiniz. SabancıDx, müşterilerimizin gereksinimlerine göre özelleştirilebilen Analitik hizmetleri sunar.
• Veri ve Analitik CoE Hizmetleri • İleri Analitik Hizmetleri • Büyük Veri Hizmetleri • Bulut Veri Hizmetleri

SabancıDx, analitik çözümleri geliştirme yolculuğunuzun en önemli paydaşlarından biridir. Analitiği merkeze alarak; konu uzmanlığı, veri bilimi, veri mühendisliği, yazılım geliştirme, deneyim tasarımı ve proje yönetimi yeteneklerinden yararlanarak iş sorunlarınız için özel analitik çözümler geliştirmek için çeşitli yetkinliklerle donatılmış bir ekip oluşturmaya büyük yatırım yaptı. SabancıDx’in analitik çözümleri, farklı sektörlerdeki birçok şirket tarafından aktif olarak kullanılmakta ve sürdürülebilir bir şekilde değer yaratır.
• Perakende • Enerji • Endüstri

Pazarlama Teknolojileri
Grup Şirketi

SabancıDx, Pazarlama Teknolojileri için 3 boyutlu bir yaklaşıma sahiptir.
Birincisi, müşteri ihtiyaçlarına yönelik dijital pazarlama stratejileri sağlamak (örneğin, mevcut ürünleri uyarlamak, strateji tasarlamak); ikincisi, veriye dayalı öngörülerden yararlanmak için müşteri davranışlarını, ileri veri analitiği yönetimini kullanarak büyüme pazarlama faaliyetlerine dönüştürmek; ve son olarak, veriye dayalı öngörüler üzerinden içerik oluşturmak ve dijital pazarlama kampanyalarını yönetmektir.

Müşteri iş hedefleri doğrultusunda, büyüme odaklı pazarlama çatısı altında pazarlama stratejisi planlama, yürütme ve kampanya yönetimini güçlü yetkinlikleri ile tasarlar. SabancıDx Pazarlama Teknolojileri alanı, müşterileri için stratejileri tasarlarken bunun yanı sıra büyüme üzerine müşteri temas noktası taktikleri oluşturur. Bu doğrultuda, pazarlama teknolojileri faaliyetleri oluşturmak için yeni iş geliştirme alanlarının belirlenmesi, performans pazarlaması ve SEO dijital pazarlama uygulama alanlarındandır.

Partnerlerimiz

Microsoft
IBM
Amazon

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.