İnovasyon, sürdürülebilir başarının anahtarıdır. Yenilik, iş birliği ile hızlanır. Şirketlerle iş birliği yapan girişimlerin %70’i, deneyimlerini son derece faydalı buluyor. Şirketlerin ise %90’ı, inovasyonu teşvik etmek için yeni girişimlerle çalışmanın şart olduğunu belirtiyor. Her ne kadar kulağa hoş geliyor olsa da başarılı iş birlikleri oluşturmak her zaman zordur ve süreç içerisinde örnek başarı hikayeleri çıkarabilmek çok önemlidir.

Hedeflere Ulaşmak İçin “Kazan-Kazan” Ortaklığı

Sürecin iyi organize edilerek yapılandırıldığı iş birlikleri, hem şirketlere hem de girişimlere “Kazan-Kazan” ortaklığının fırsatlarla dolu dünyasının kapılarını aralamaktadır.

Catalist programı ile şirketler organizasyon yapısını yeniden inşa edebilme ve geliştirebilme avantajına sahip olurken, Startup’lar ise daha büyük ortaklar tarafından sağlanan altyapıyı kullanarak kendilerini ölçeklendirebilme fırsatını yakalayabilmektedir.

SabancıDx Catalist Programı Kapsamında Sunduğumuz Fırsatlar

  •   40 Yılı Aşan Bilgi Teknolojileri Tecrübesi İle Teknik/Teknolojik “Know-How” Desteği
  •   Sabancı Holding İştirakleri İle Yurt İçi/Yurt Dışı Proje Yapma Avantajı
  •   SabancıDx TechDays, Meetups, Hackathon Organizasyonları İçerisinde Ortak Çalışma Fırsatı

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Kuruluşunuz ve çözümleriniz hakkındaki detaylı bilgileri, iletişim bilgilerinizin de yer aldığı e-posta ile catalist@sabancidx.com adresine gönderebilirsiniz.

Kriterlerimiz

  •   Ticari Sicili Temiz
  •   Kurumsal Müşterilerine Ulaşmayı Hedefleyen
  •   Ortak Değerler Yaratmak İsteyen
  •   Aktif Müşteri Sayısı > 5
  •   Yıllık Ciro > 1 Milyon TL

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.