Teknoloji Danışmanlığı ve Mimari Hizmetler

Dijital dönüşüm ve bulut yolculuğunda işletmelerin ihtiyaç duyacağı dijitalleşme yol haritaları, dijital dönüşüm, buluta geçiş ve dönüşüm, iş sürekliliği, olağan üstü durum, altyapı değerlendirme, buluta hazır ve bulut doğal çözümlerin hazırlanması, konteyner ortamlarını çözümleri ve geçişleri gibi bir çok teknoloji danışmanlığı konuları ile bunların ihtiyaç duyduğu mimari ve tasarım hizmetleridir. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerin yanı sıra mimari becerilerin ve yönetişimin arttırılması için mimari yönetişim desteği ile mimari düşünce tekniği gibi mimari becerilerin artması için çeşitli eğitimler sunuyoruz.

İş Sürekliliği Çözüm Danışmanlığı

Şirketlerin ihtiyaç duydukları iş sürekliliği ihtiyaçlarına uygun İş sürekliliği çözüm ve tasarım danışmanlığı hizmetidir.

Dayanıklılık Çözüm Danışmanlığı

İş sürekliliğinin ihtiyaç duyduğu dayanıklılık ve buna temel olan felaket kurtarma çözümleri danışmanlığı hizmetidir.

Teknoloji Altyapı İnceleme ve Tasarlama Danışmanlığı

İşletmenizin tüm uzun süreli veri saklama ihtiyaçları için hız, güvenlik ve ekonomi önceliklerini birleştiren bütünsel bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

Bulut Dönüşümü ve Göçü Planlama

Bulut yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, altyapılarınızı inceler, hedeflerinize uygun bulut dönüşümü ve göç planlama danışmanlık hizmetleridir.

Mimari Çözüm ve Yönetişim Danışmanlığı

Kurumsal seviyeden altyapı seviyesine kadar bütün mimari çözüm danışmanlığını içeren hizmetidir. Bununla birlikte şirketinizin ihtiyacı olan mimari yönetişim (mimari kararlar, mimari prensipler, mimari kurul uygulanması ve işletilmesi gibi) tasarlanması ve devreye alınmasını sağlayan danışmanlık hizmetlerini içerir.

Mimari Eğitimler

Kurumların mimari sürekliliği sağlamak için ihtiyaç duyduğu mimar becerilerinin geliştirilmesi, var olan mimarların yetkinliklerinin arttırılması amacı ile Mimari Düşünce Tekniği ve bu tekniğe destek olacak birçok mimari eğitimi içermekte olan bir hizmettir.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.