Dx Bulut Hizmetleri

İşletmelerin ihtiyaç ve hedeflerine hitap eden kolaylıkla ölçeklenebilir Yerel ve Genel Bulut (Private & Public Cloud) çözümlerini sağlar. Bu çözümleri ihtiyaca ve işletmenin stratejilerine uygun olarak hibrit ve çoklu bulut stratejilerinde çalışacak şekilde tasarlar ve işletir.

IaaS Bulut Hizmetleri

Infrastructure as a Service (IaaS) hizmetimiz ile “Hizmet Olarak Altyapı” yaklaşımı ile işletmelere ihtiyaç duyduğu işlem gücü, depolama ve ağ altyapısı sağlayan bulut tabanlı bir hizmettir. IaaS ile işletmeler, fiziksel altyapının bakım maliyetini düşünmeden, istedikleri işletim sistemini ve istedikleri uygulamaları çalıştırma özgürlüğüne sahiptir.

PaaS Bulut Hizmetleri

Platform as a Service (PaaS) yani “Hizmet Olarak Platform”, hizmetimiz altyapıyı da içerecek şekilde tasarlanmış platformları hizmet olarak kullanıma sunan bir bulut hizmet modelidir. İşletmeler PaaS hizmetleri ile uygulamaların ihtiyaç duyduğu yazılım ve donanım ihtiyaçlarını bir arada platform seviyesinde düşünmeden, istedikleri platforma hizmet şeklinde erişebilir ve kullanabilir.

Veri Depolama Hizmetleri

İşletmenizin tüm uzun süreli veri saklama ihtiyaçları için hız, güvenlik ve ekonomi önceliklerini birleştiren bütünsel bir çözüm olarak tasarlandı.

Felaket Kurtarma Hizmetleri

Olası bir felaket senaryosunda veri akışlarınızın kesintiye uğrama ya da kaybolma riskini minimize etmek için tasarlandı.

Bulut Yedekleme Hizmeti

Bulut mimarisi üzerinde Backup & Replication altyapısını kullanarak yedekliliği ve replikasyonunu sağlayan kurumsal bir yedekleme çözümüdür.

Bulut Sunucu Servisleri

Tamamı hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve TL fiyatlandırma avantajına sahip yeni nesil sanal sunucu çözümüdür.

Container as a Service

Geliştiricilerin uygulamalar oluşturup dağıtabilecekleri, içerik ve altyapı alokasyonundan sorumlu bulut servisleri yöneten bir uygulama ortamı sunar.

IoT as a Service

IoT platformumuz sayesinde işletmenizin ihtiyaç duyduğu IoT cihazlarındaki verilerin toplanması, depolanması, aynı zamanda verileri dönüştürmek ve okumak için araçların olduğu bir bulut tabanlı hizmettir.

VDI as a Service

Sanal masa üstü altyapısı ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu masa üstü ortamı uzak masa üstü protokolleri veya uygulamalarını kullanarak sanal masa üstü hizmetini bulut tabanlı olarak sağlayan bir bulut hizmetidir.

SAP Hana as a Service

SAP operasyonlarınızı ölçeklenebilir, güvenli ve yüksek erişilebilirlik sunan SAP HANA bulut altyapısına taşıyabilirsiniz. Bu bulut altyapısı sayesinde işletmenizin yüksek altyapı ve operasyonel maliyetlerini minimuma indirirken, işletme verimliliğinizi maksimum düzeye çıkarmış olursunuz.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.