Çoklu Bulut Yönetilen Hizmetler

Çoklu bulut yönetimi hizmetleri, işletmenizin BT hizmetlerini sunmak için yerel ve genel bulut hizmetlerinin kullanılmasını sağlayan hizmetlerden oluşur. Bu hizmet geniş bir hizmet kataloğu ile ölçeklenebilir ve tüketime dayalı olarak müşterilerimize sunuyoruz.

Public Cloud Management

BT ekibinizin bir uzantısı olarak çalışarak genel bulutta iş yüklerini tasarlamanıza, yönetmenize, optimize etmenize ve güvenliği sağlamanıza yardımcı olan bir çözümdür.

Multi Cloud Management

Birden çok bulut hizmetini yönetmek için tek bir birleşik arabirim sağlayan bir çözümdür.

Hybrid Cloud Management

Şirket içi bir veri merkezinde birden çok genel bulutun donanım kaynaklarının yönetimini özel bulutla birleştirmenizi sağlayan bir çözümdür.

İşletim Sistemleri Yönetimi

Piyasadaki ana işletim sistemlerinde (Microsoft, Linux) yönetimini yürüttüğümüz hizmetler sağlayan bir çözümdür.

Ağ Sistemleri Yönetimi

Her türlü ağ ortamının yönetilmesini sağlayan bir çözümdür.

Veri Tabanı Yönetimi

En iddialı inovasyon hedeflerinizi yönetmek için veri tabanlarınızı buluta taşımanıza olanak tanıyan bir çözümdür.

Orta katman ve Uygulama Operasyon Yönetimi

Orta katmandaki ürünlerinizin ve uygulamaların iş ve teknik seviyede operasyonel desteğinin verildiği bir yönetilen hizmet çözümüdür.

SAP Yönetimi

SAP iş yükleriniz ve SAP yönetim sağlayan bir hizmet çözümüdür.

İzleme ve Otomasyon Yönetimi

Tüm bulut ortamlarında ve yerel veri merkezlerinizde sistemlerin ve uygulamaların sürekli performans izleme, otomasyon ve raporlama sağlayan yönetilen bir çözümdür.

Konteyner Yönetimi

Görev açısından kritik yazılımları kapsayıcı hale getirerek uygulama geliştirme ve devreye alma yeteneklerinizi yükseltmenize olanak tanıyan yönetilen bir çözümdür.

IoT Yönetimi

Uygun ölçekte veri toplayan ve işletmenize müşteriler hakkında daha fazla şey öğreten güvenilir IoT ağları oluşturmanızı sağlayan yönetilen bir çözümdür.

Güvenlik Yönetimi

İşletim sisteminden uygulamaya ve ağa kadar bulut ortamlarının tüm katmanlarında bulut güvenliğini sağlamaya yardımcı olan yönetilen bir çözümdür.

Dijital İş Yeri Yönetimi

Şirketlerin çalışanlarının yerinde veya uzaktan çalışmaları için uzmanlaşmış destek mekanizmalarına erişim olanağıyla birlikte, çalışanların iş birliği içinde, çevik ve güvenli bir şekilde çalışabilmelerini sağlayan dijital iş yeri yönetim çözümüdür.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.