Teknoloji Hizmetleri

Geleceği hedefleyen tüm şirketlerin en güçlü çözüm ortağı oluyoruz!

SabancıDx olarak işinize değer katacak Robotik Süreç Otomasyonu geliştiriyoruz! Verimli ve hatasız süreçler işinize yaratıcılık ve süreklilik sağlayacak.
Yazılım geliştirme sürecimizde, müşterilerimiz için ihtiyaca uygun, doğru teknolojilerin kullanıldığı, sürdürülebilir, güvenli, etkinliği yüksek, tasarımından itibaren başarılı bir deneyim sunmayı hedefleyen, kaliteli ve performanslı ürün ya da hizmetler ortaya koymak çabasındayız.
İşletmelerin ihtiyaç ve hedeflerine hitap eden kolaylıkla ölçeklenebilir Yerel ve Genel Bulut (Private & Public Cloud) çözümlerini sağlar. Bu çözümleri ihtiyaca ve işletmenin stratejilerine uygun olarak hibrit ve çoklu bulut stratejilerinde çalışacak şekilde tasarlar ve işletir.
Çoklu bulut yönetimi hizmetleri, işletmenizin BT hizmetlerini sunmak için yerel ve genel bulut hizmetlerinin kullanılmasını sağlayan hizmetlerden oluşur. Bu hizmet geniş bir hizmet kataloğu ile ölçeklenebilir ve tüketime dayalı olarak müşterilerimize sunuyoruz.
Dijital dönüşüm ve bulut yolculuğunda işletmelerin ihtiyaç duyacağı dijitalleşme yol haritaları, dijital dönüşüm, buluta geçiş ve dönüşüm, iş sürekliliği, olağan üstü durum, altyapı değerlendirme, buluta hazır ve bulut doğal çözümlerin hazırlanması, konteyner ortamlarını çözümleri ve geçişleri gibi bir çok teknoloji danışmanlığı konuları ile bunların ihtiyaç duyduğu mimari ve tasarım hizmetleridir. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerin yanı sıra mimari becerilerin ve yönetişimin arttırılması için mimari yönetişim desteği ile mimari düşünce tekniği gibi mimari becerilerin artması için çeşitli eğitimler sunuyoruz.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.