Siber Güvenlik

Dijital Kalenizi Hemen İnşa Edin!

Değerli Verileriniz İçin Veri Koruması

Gerçek dünyadaki değerli varlıklarınızın korunmaya nasıl ihtiyacı varsa, aynı şekilde, dijital platformlardaki değerli varlıklar olan verilerinizin ve kaynaklarınızın da korunması gerekir. Dijital dönüşümün en önemli adımlarından biri, verilerinizin değerinin farkına varmak ve veri hırsızlığı gibi durumlara karşı önceden önlem almaktır. Siber saldırıların ve siber suçların giderek daha ciddi bir hal aldığı günümüzde, bir şirketin önemli verilerinin ve kaynaklarının dijital ortamda korunması ve yönetilmesi için vazgeçilmez hizmetlerden biri olarak veri sızıntısı koruma danışmanlığı önem kazanıyor.
CDPSE
CISA
CRISC
CISSP
CRMA
DRI
OSCP
CIA
GPEN
ISO-22301
ISO-27001
Pentest+
Security+
ITIL

Günümüzde Siber Güvenliğin Önemi

Siber Tehdit, iş dünyası için en kritik risklerden biridir. İş süreçlerinde dijital teknolojilerin kullanım yoğunluğunun artması, ticari faaliyetlerin, ekonomik ve sosyal ilişkilerin çevrimiçi ortama taşınması, siber saldırılarda artışı da beraberinde getirir. Hızla gelişen ve değişen siber dünyada saldırılar, şirketlerin karlılığını, verimliliğini ve itibarını olumsuz etkileyerek kuruluşlara büyük zararlar verebilir. Yapılan araştırmalar hem siber saldırı sayısında hem de kullanılan yöntemlerin çeşitliliğinde artış olduğunu gösteriyor. Tüm kuruluşlar, bu tehdide açık ortamda siber dayanıklılıklarını artırmak için büyük çaba sarf ediyor.

SabancıDx Siber Güvenlik Hizmetleri ve Faydaları

Geleceği hedefleyen tüm şirketlerin en güçlü çözüm ortağı olma hedefiyle yola çıkan SabancıDx, Siber Güvenlik alanında geçmişten devraldığı uzmanlık ve deneyimle geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Kurumsal risklerinizin belirlenmesi, değerlendirilmesi ve gerekli aksiyonların alınması için sunduğu hizmetlerle kaynaklarınızın daha verimli yönetilmesi ve olası tehditler karşısında güvenlik yapınızın güçlendirilmesi konusunda size destek olur.

Başlıca Güvenlik Hizmetleri

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı /IPS /IDS, E-posta Koruması, Web Koruması ve URL Filtreleme, Uygulama Kontrolü ve WAF, Yük Dengeleyici
“SabancıDx NextGen Güvenlik Duvarı Hizmeti, bir Yeni Nesil güvenlik duvarı için ilk tercihimiz çünkü hem bir bulut hizmetinin tüm avantajlarına sahip hem de dünyanın neresinde olursa olsun uç noktalar ve hizmetleriniz için tam koruma sağlıyor.”
BT Direktörü

Katma Değerli Güvenlik Hizmetleri

DLP, XDR, NDR, DDoS Koruması, Günlük Yönetimi, Güvenlik İzleme
“SabancıDx’in DLP Hizmeti, neredeyse tüm yaygın yazılımlar için çok nadir bir çözümdür. Yazılımlarımızın çoğu için onu kullanıyoruz. Kullanmaya başladıktan sonra artık veri kaybına dair endişemiz kalmadı.”
Bilgi Güvenliği Direktörü

İş Ortaklıkları

SabancıDx loT / OT Güvenlik ekibi, Nesnelerin İnternetine (IoT) yönelik Azure Defender’ın aracısız IoT/OT güvenlik yetenekleri için Profesyonel Hizmetler sunar.
  •   Varlık keşfi
  •   Güvenlik açığı yönetimi
  •   Sürekli tehdit izleme
CyberX’ten loT/OT bilinçli davranış analizini içeren loT için Azure Defender, mevcut SOC araçlarıyla entegre olur ve hem şirket içi hem de bulut bağlantılı dağıtımlarda kullanılabilir. OT/Iot ortamınızı SOC yetenekleriyle izlemek ve yönetmek isterseniz lütfen iletişime geçin.

Bilgi Güvenliği Risk ve Uyumluluk Hizmetleri

“SabancıDx, gelecekteki tüm bulut projelerimiz için örnek oluşturan bir uyumluluk ve güvenlik tesis etmemize yardımcı oldu.”
CISO

Bulut Güvenliği Hizmetleri

“Hizmet danışmanları, değerlendirmelerin sonuçlarıyla ilgili olarak hibrit ortamımız için kurumsal düzeyde danışmanlık ve yönetim sağlıyor.”
Bilgi Güvenliği Direktörü

OT/ IoT Güvenlik Hizmetleri

“SabancıDx, farklı satıcıların teknolojileri için yetenekli bir ekibe sahip. Çevik yaklaşımları sayesinde kısa bir sürede IEC 62443’e daha fazla uyumluluk sağladık.”
Siber Güvenlik Başkanı

Güvenlik Operasyonları ve Olay Müdahale Hizmetleri

“SabancıDx Danışmanlık Ekibi, etkili bir hibrit Güvenlik Çerçevesi oluşturmamıza yardımcı oldu ve Olay Müdahale prosedürleri için eğitim sağladı.”
Bilgi Güvenliği Direktörü

DevSecOps Hizmetleri

“Yenilikçi, uygulaması kolay ve bakımı daha da kolay.”
BT Direktörü

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.