Bizden Haberler

SabancıDx hizmetleri, ürünleri ve kurum kültürü hakkında haber bülteni

04.01.2024

Türkiye Sigorta’nın iş süreçlerini otomatiğe bağlayarak verimliliğini 10 kata kadar artırdık!

Türk sigorta sektörünün lideri Türkiye Sigorta, rutin ve tekrarlayan operasyonel işleri azaltmayı amaçlayarak dijital iş gücü alanında sunduğumuz Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) teknolojisini tercih etti. Dünyada lider iş ortağımız UiPath ile sunduğumuz hizmetle Türkiye Sigorta’nın satıştan üretime, tazminat ve hasar ödemelerinden satış sonrası hizmetlere kadar 1000’in üzerindeki iş süreçlerinde önceliklendime yaparak, kritik olanların hızlı ve hatasız gerçekleşmesini sağladık.
15.12.2023

SabancıDx ve Microsoft, Türkiye’de Yapay Zeka Destekli Hibrit Bulut Çözüm Merkezi Kuruyor

SabancıDx ve Microsoft, bulut teknolojileri alanında stratejik iş birliği anlaşmasına imza attı. Türkiye’nin bulut teknolojileri alanındaki gücüne katkı sağlamak amacıyla bir araya gelen SabancıDx ve Microsoft, müşterilerinin hem yerel hem de global ihtiyaçlarına uygun hibrit bulut çözümleri sunacak. Bununla birlikte iki şirket, açacakları Çözüm Merkezi ile hibrit bulut ve yapay zeka yetkinliklerini Türkiye’deki ekosistem ile buluşturarak bir ilke imza atacak.
23.05.2023

Sürdürülebilirliğe Veri Odaklı Yaklaşım

SabancıDx ve IDC iş birliğiyle hazırlanan “Sürdürülebilirliğe Veri Odaklı Yaklaşım” araştırmasında sürdürülebilirlik ve veri ile ilgili iç görüler paylaşıldı.
06.07.2022

Geleceğin Yüzleri

Ülkemiz kadınlarının potansiyelini açığa çıkararak onları bilişim sektörüne kazandırmak ve teknoloji sektöründeki yetkin insan kaynağı ihtiyacına çözüm sunmak için yeni yılda Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) ile güçlerimizi birleştirerek “Geleceğin Yüzleri” projesini hayata geçirdik.
06.07.2022

Siber Güvenlik Kümelenmesi

SabancıDx olarak, siber güvenlik alanında yetkin insan kaynağı ve markalaşmış yerli/milli çözümlerle global pazarda rekabetçi ve söz sahibi olma vizyonuyla yürütülen Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi projesinin bir parçası olduğumuz bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.
06.07.2022

Analytics in Business

Günümüzde iş dünyasının ihtiyacı olan temel özellik, krizlere zamanında müdahale edebilmek ve inovasyon becerilerini daha da güçlendirmek için temelde analitik yetkinliklere sahip olmaktır.
06.07.2022

SabancıDx IDC Araştırması

SabancıDx ve IDC işbirliğiyle “Türkiye'de Siber Güvenliğin Mevcut Durumu” araştırmasında siber güvenlik alanındaki stratejik iç görüler paylaşıldı.
06.07.2022

DnA Awards

DnA Awards kapsamında 2021 yılında hayata geçirilen en başarılı analitik projeler ödüllendirildi.
06.07.2022

İşim Gücüm Geleceğim (İGG)

Fikir aşamasından itibaren üzerinde çalıştığımız ve Türkiye’nin geleceğine önemli katkılar yapacağına inandığımız TÜSİAD’ın yeni nesil eğitim ve istihdam projesi İşim Gücüm Geleceğim hayata geçti.
06.07.2022

Siber Güvenlik Türkiye Platformu

Her sektör için gerekli siber güvenlik farkındalığının oluşması, yeni teknolojilerin yaygınlaştırılması ve yeni girişimlerin desteklenerek global markalar haline gelmesi vizyonuyla hareket eden Siber Güvenlik Türkiye Platformu’nun bir parçası olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.