Hakkımızda

Değer odaklı yaklaşımımızla geleceği hedefleyen tüm şirketlerin dijital yolculuklarında her zaman yanındayız.

Türkiye’nin öncü Teknoloji Şirketi SabancıDx olarak, müşterilerimizin güçlü rekabet ortamında ihtiyaç duydukları, teknoloji, dijital ve analitik alanlarda yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Teknoloji hizmetleri ve çözümlerimiz yanı sıra geliştirdiğimiz yeni nesil dijital dönüşüm ürünlerimizle, sizlere yol arkadaşlığı yapıyor, güçlü adımlarla geleceğe taşımak istediğiniz şirketinizi, değişen ve dijitalleşen dünyaya uçtan uca hazırlıyoruz.

Temas ettiğimiz tüm alanlarda daha etkili yetkinliklere sahip olmak ve gücümüzü artırmak için Sabancı Holding iştiraki olan ve 2021 yılında Hollanda’da kurulan dijital odaklı global teknoloji şirketi Dx Technology Services and Investment BV (DxBV), çatısı altında faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Dijitalleşme yolculuğunuzda; belirsizlikleri netleştirmek, iş süreçlerinizdeki değer üreten noktaları bulmak, sürdürülebilir faydalar üretmek, hızlandırmak ve şirketinizi rekabette öne geçirmek için buradayız. Bugün Türkiye sınırlarını da aşan yapımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Gücümüzün asıl kaynağı, teknolojimiz, güçlü ekibimiz, tecrübemiz ve şirketiniz için özelleştirilmiş çözümler üretebilme esnekliğimiz.

0+

Müşteri

0+

Veri Analisti & Veri Mühendisi & Veri Bilimcisi

0+

Uluslararası Siber Güvenlik Sertifikası

0+

Uluslararası Teknoloji Partneri
SabancıDx’in yarını etkileyen güçlü çözümleriyle tanışın.
Geleceğe bugün dokunun.

SabancıDx
Gelecek Bugün

SabancıDx’te Yaşam

Geleceği şekillendirme sürecinde başarılarımızın temelinde çalışanlarımız, gücümüzün temelinde ekip ruhumuz yer alıyor.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.