SabancıDx Dijital Kampüs’ü hayata geçirirken hayalimiz;

Akademi-özel sektör-sanayi-startup işbirliğine dayalı, farklı fikirleri teşvik eden, inovasyon odaklı ve sürdürülebilir değer yaratan bir ekosistem oluşturmaktı.

Ev sahipliği yaptığı paydaşlarına yaratıcı vizyonu ve ilham veren doğasıyla alışılmışın ötesinde bir gelecek vaad eden, “Yeni Neslin Sabancı’sı” vizyonununu yansıtan yerleşkesiyle; iş dünyası, öğrenciler, girişimciler, profesyoneller ve akademisyenler, kısacası herkesi kucaklayan, paydaşlarının sinerjisinden beslenen yeni nesil bir çalışma ortamı hayal ettik.

Yeni Nesil Çalışma
Anlayışı

SabancıDx Dijital Kampüs’te çevik çalışma anlayışı ve garaj kültürünü temel alan donatılarla, yeni nesil çalışma anlayışını da hayata geçirdik.
Kampüs, çoğunluğu mühendislerden oluşmak üzere 300’ün üzerinde SabancıDx çalışanı için girişimcilik kültürü ve yeni fikirleri açığa çıkaracak imkanlara sahip. Farklı fikirlerin dinlendiği, çeşitliliği temel alan çalışma kültürü yanı sıra yatay mimarideki açık ofisler mobilite, paylaşım ve birlikte çalışma anlayışını teşvik ediyor.

7/24 Yaşayan Yenilikçilik Anlayışı

Dijital Kampüs 7/24 yaşayan yenilikçilik anlayışı ile Y ve Z kuşak yetenekler için bir cazibe merkezi.
SabancıDx olarak, Sabancı Topluluğu’nun dijital sağduyusu ve dönüşümün hızlandırıcısı olma misyonu çerçevesinde 2019 yılında Dijital Kampüs’ü hayata geçirdik. İstanbul’un merkezinde, 15 dönüm arazi üzerine inşa ettiğimiz SabancıDx Dijital Kampüs yatay mimaride 9 binadan oluşuyor.
5.632 m2 kapalı alana sahip kampüs ofis ve toplantı alanlarının yanı sıra Ar-Ge Merkezi, Operasyon Merkezi, Catalist Startup programına ait ortak çalışma alanı ve Sabancı Üniversitesi’ni de içinde bulunduruyor. Mart 2019 tarihinde inşaatı başlanan kampüs 4 ay gibi rekor bir sürede tamamlandı.
Tek bir dala zarar vermeden gerçekleştirilen renovasyon ve tasarım çalışmalarıyla marka kimliği ve vaadine yakışır bir konsept geliştirildi ve 3 farklı lokasyonda bulunan SabancıDx çalışanlarını bu yeni nesil merkezde bir araya geldi.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.