Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
Hizmetler

YENİ İŞ GÜCÜ ÇÖZÜMLERİ

Yeni Nesil Şirketlere Robotik Süreç Otomasyonu

Yeni Nesil Şirketlere Yeni İş Gücü Çözümleri

SabancıDx Yeni İŞ Gücü Çözümleri, günümüz şirketlerinin gelece bir adım daha yaklaşmasının önündeki tüm engelleri kaldırıyor.

IK’dan satışa, operasyondan bilgi teknolojilerine insan gücünün mevcut uygulamalarda ve sistemlerde çalışma biçimini, takip ettikleri süreçleri ve verdikleri kararları hatasız bir şekilde tekrarlayarak, 24 saat kesintisiz çalışma prensibi ile kullanıldığı her departmanın performansını 7 ila 15 kat arasında yükseltiyor.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) çözümlerine göre daha yetenekli, ölçeklenebilir ve esnek kaynak havuzu sağlayan, bulut tabanlı akıllı bir otomasyon platformu olma özelliği sunuyor.

Robotlar atandıkları sürecin gerektirdiği iş sistemlerini kullanma biçimini, alınan kararları ve takip ettikleri adımları tanımlandığı şekilde birebir uyguluyor.

SabancıDx Yeni İş Gücü Çözümleri, talep değişimine anında yanıt veriyor, talep arttıkça daha fazla kapasite eklemek için otomatik ölçeklendirme yapar veya ihtiyaç doğrultusunda iniş ve çıkışları karşılamak üzere iş gücünü dinamik olarak yeniden boyutlandırıyor. Tüm bunlara ek olarak kullandığın kadar öde modeli sayesinde şirketlerin maliyetlerinde ciddi oranlarda tasarruf imkanı sağlıyor.

Yeni Nesil Avantajlar

  • Hataya & tutarsızlığa fırsat vermez.
  • Her türlü uygulamayı, mevcut arayüzleri kullanarak çalışır.
  • Çalışma bilgisini çalışma prosedürlerine dönüştürür.
  • Otomasyondan kesintisiz olarak faydalanılmasını sağlar.
  • Operasyonel maliyetlerin düşürülmesine katkı sağlar.

RPA

Elektronik Pazarlık

100+
EŞ ZAMANLI CANLI SÜREÇ

Ürün Hizmet Grubu

350+
GELİŞTİRİLMİŞ SÜREÇ

pratis
Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

HİZMETLER