Uygulama Mimarisi

Danışmanlık ve Modernizasyon Hizmetleri

Mimari yapının geliştirme sürecinin her aşamasında paydaşlarla birlikte çalışıyoruz. Fonksiyonel ihtiyaçları analiz edip, her açıdan değerlendirerek mevcut yapı ile olması gerekene ulaşmak için yapılması gerekenleri belirliyoruz.

Tasarım Hizmetleri

Hem stratejik hem taktik perspektifle, geliştirilecek mimari çözümü sistem altyapısı, ağ, güvenlik, kanunlara uyumluluk, operasyon ve güvenilirlik özelliklerini göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz. Bir mimari çözümü oluştururken;
Event Storming ve Domain Driven Design
Event Storming ve Domain-Driven Design metodolojilerini kullanarak iş ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümün sahip olması gereken özellikleri belirliyor bu özelliklerin teknik açıdan uygulanabilirliğini değerlendiriyoruz. Çözümün IT kaynaklarını daha efektif planlayabilmek için işlem gücü, depolama, ağ gibi altyapı kaynağı gereksinimlerini belirliyoruz.
Proof-of-Concept Prototip
Çözümün tasarlanması aşamasında iş ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Proof-of-Concept Prototipler geliştiriyor ve bunların yardımıyla uygulama aşaması için daha doğru teknolojileri belirliyoruz. Bu sayede organizasyon çapında bir araç ve yazılım standardının da oluşmasına katkıda bulunuyoruz.
Son Kullanıcının İhtiyaçları
Çözümün nihai tüketicileri olacak son kullanıcıların ihtiyaçlarına özel dikkat gösteriyoruz. Geniş teknik bilgimizle, ürünün tasarım aşamasında ortaya çıkmamış gereksinimleri buluyoruz.

Çözüm hayata geçtikten sonra ölçekleme, felaket kurtarma senaryoları ve operasyonel mükemmellik aktivitelerinde ekiplere destek oluyoruz.
Techrospective Etkinlikleri
İlk kez SabancıDx bünyesinde hayata geçirilen Techrospective etkinlikleri ile ekiplerin teknik borçlarının yönetimine, kişisel gelişimlerine ve kalite süreçlerine katkıda bulunuyoruz.

Özel Uygulama Hizmetlerimiz ile Tanışın.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.