Uygulama Geliştirme

SabancıDx olarak uygulama geliştirme yaşam döngümüz DevOps kültürüne uygun olarak tüm uygulama geliştirme yaşam döngümüzde sürekli bir etkileşim sağlanır. Bu kültürde olmazsa olmaz adımlar ile meydana gelen DevOps kültürümüz sayesinde kavramsal prensiplerimizden ödün verilmez.
Agile Development
İterasyon planlamaları Minimum Kullanılabilir Ürün (MVP) prensibi ile yapılır.
Ekiplerimiz; Kullanıcı Deneyimi Tasarımcıları, Arayüz Geliştiricileri, İş Analistleri, Servis Geliştiricileri, Kalite Mühendisleri ve Mobil Uygulama Geliştiricilerden oluşur.
Continuous Integration
Tüm projelerimiz Continuous Integration süreçlerinden geçirilir. Geliştirilen her bir kod satırı otomasyon süreçlerinden geçirilerek geliştirme, test, simülasyon ve canlı ortamlarına taşınması sağlanır.
Continuous Delivery
Tüm projeler Continuous Delivery prensibi ile müşterilerimize iletilir. İnsan eli değmeden kaliteli, güvenli bir yol ile tamamen otomasyona dayalı, hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirilir.

Mobil Uygulama Geliştirme

İster tüketici odaklı bir uygulama, ister kurumsal dönüşüm odaklı bir çözüm olsun, fikir ve konseptten teslimata ve sürekli devam eden desteğe kadar tüm mobil uygulama geliştirme süreçlerine liderlik ederek tam bir uygulama tasarımı, entegrasyon ve yönetim hizmetleri döngüsü sunuyoruz.

Startuplardan işletmelere kadar, çok sayıda sektörden geniş bir müşteri yelpazesi için yenilikçi dijital çözümler sunan deneyimli ekibimizle, isteğe özel iOS ve Android uygulama cross-platform çözümler geliştiriyor, kendi ekiplerini bulunduran organizasyonlara danışmanlık hizmeti veriyor, prototipler ve kalite kontrol testleri ile çözümün ihtiyacı karşılayan bir değer üretmesi için çalışıyoruz.

Web Siteleri Geliştirme

Web siteleri bireylerin, işletmelerin ve şirketlerin internette görünen yüzüdür. Web sitenizi ziyaret eden bir kullanıcı; ürünleriniz, hizmetleriniz ve en önemlisi sizin hakkınızda ilk izlenimi bu sayede elde eder. İyi tasarlanan bir web sitesi sayesinde kurumsal kimliğinizi ve itibarınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

SabancıDx olarak, kullanım kolaylığı ve kaliteden ödün vermeden, ihtiyaca yönelik web siteleri çözümleri sunuyoruz. Geliştirme süreçlerini çevik metodolojiler ile yöneterek, sürekli geri bildirimleri alıyoruz. Bu sayede geliştirme sürecinin sonuna geldiğinde talep sahibi sürprizle karşılaşmamış oluyor.
SEO ile Uyumlu Geliştirme
Etkili takipçi çekme yöntemlerinden bir tanesi olan SEO, özellikle dijital platformların artış gösterdiği günümüzde oldukça fazla önem kazanmıştır. Sunduğumuz çözümlerde web sitelerinin SEO ile uyumlu geliştirilmesini sağlıyoruz. Bu sayede web sitenizin doğal bir şekilde üst sıralara çıkması için avantaj sağlamış oluyoruz.
Ekrana Duyarlı Tasarım (Responsive Design)
Arama motorlarının günümüzde mobil trafiğe verdiği önem ve web siteleri raporlarda görünen mobil cihazlardan gelen ziyaretçi sayısının fazlalığı Responsive Design (ekrana duyarlı tasarım) yaklaşımını önemli bir konu haline getirmiştir. Yaptığımız çalışmalarda tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında, web sitesinin en iyi şekilde görüntülenmesi ve anlaşılması için optimum tasarımı sunuyoruz.
Web sitesi geliştirme sürecinde aşağıdaki hizmetler de portföyümüzde yer alır:
  •   Teknoloji Danışmanlığı,
  •   Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi (UI/UX) Danışmanlığı,
  •   Barındırma (Hosting) Hizmeti,
  •   Sızma Testi (Pen-Test) Hizmeti

Özel Uygulama Hizmetlerimiz ile Tanışın.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.