Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
Hizmetler

SAP DESTEK ve DANIŞMANLIK

SAP S4 HANA Cloud

SAP S/4 Hana Cloud ile dijital dönüşüm yolculuğunuzda daha kısa sürede daha düşük maliyet ile yol alabilirsiniz. Makine Öğrenmesi, Yapay Zeka, İLERİ Düzey analitikler, IoT ve Blok Zinciri” gibi yeni teknolojilerle birlikte gelen Akıllı ERP S4HC, manual süreçlerinizi otomotize ederek, verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. SabancıDx’in bulut teknolojileri ve SAP Deneyimi bu dönüşüm yolculuğunda lokal çözümleri ile yanınızda olacaktır.

SAP S4 HANA Dönüşümleri

Halihazırda SAP çözümlerini kullanan müşterilerimizin S4 HANA dönüşümlerine destek oluyoruz. Teknolojilerine hız, analitik yetkinlik ve mobil fonksiyonalitesi katmak isteyen firmalara SAP’nin S4 hana çözümleri ile destek olabiliyoruz. Müşterilerimizin HANA’ya taşınmak ya da sıfırdan S4 HANA implementasyonu yapmak isterse bu konuda deneyimli kadromuzla projelerini yönetiyor ve geçiş süreçlerine destek oluyoruz. Sistem entegratörü bir firma olarak donanımların temini, kurulumla, danışmanlık ve anahtar teslim proje yaklaşımı ile S4 HANA dönüşüm projelerinin her noktasında müşterilerimize çözüm sunuyoruz.

SAP

Mobil Dönüşüm Fiori Dönüşümleri

SabancıDx mobil uygulama geliştiren Fiori ekipleri ve ilgili altyapı servisleri ile iş süreçlerinizi mobil destekli hale getirmenize yardımcı oluyor. SAP Fiori ile hem sunulan standart süreçlerinizi hem de kendinize özel geliştirdiğiniz süreçlerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde mobil platforma taşımanızı sağlıyoruz.

SAP Analitik Çözümleri

SabancıDx mobil uygulama geliştiren Fiori ekipleri ve ilgili altyapı servisleri ile iş süreçlerinizi mobil destekli hale getirmenize yardımcı oluyor. SAP Fiori ile hem sunulan standart süreçlerinizi hem de kendinize özel geliştirdiğiniz süreçlerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde mobil platforma taşımanızı sağlıyoruz.

SAP Cloud Platform (SCP)

SAP Bulut Platformu açık bir servis platformudur. Akıllı ve bulut destekli uygulamalar için in-memory yetkinliğini, temel platform servislerini ve benzersiz microservisleri bulut destekli mobil uygulama olarak size sağlar. Ayrıca SAP Bulut Platformu bulutlar, frameworkler ve uygulamalar arasında size sınırsız esneklik ve kontrol sağlar. SCP sayesinde işletmeler, varolan uygulamalarını geliştirebilecekleri gibi IoT ve büyük veri alanında geliştirilmiş hazır uygulamaları da kullanabilirler.

SAP Uygulama Yönetim Servis (AMS) Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyan destek yaklaşımı ile SAP Destek hizmetleri çerçevesinde, 7/24 destek, SLA Bazlı Müdahale, Uzaktan ve Yerinde Destek, Etkin Proje/Destek Yönetimi, Ayrılmış Kaynak, Bildirim (Ticket) Oluşturulması, Bildirim Analizi ve Diğer Detaylı Analizler, Sürekli Gelişen Çözüm Veri Tabanı, SAP OSS Desteği hizmeti vermekteyiz. Proaktif destek yaklaşımımızın avantajları:

 • Destekte:
  • Bildirim Yönetimi (Incident Management)
  • Sorun-Çözüm Yönetimi (Knowledge Management),
  • Değişiklik Talebi Yönetimi (Change Management),
  • Problem Yönetimi (Problem Management)
  • Test Yönetimi (Test Management) kullanımı ve takibi
 • Detay dokümantasyon ile know-how koruma
 • Kritik iş süreçlerindeki değişikliklerin etkisinin tespiti ile riskin azaltılması
 • Toplam sahip olma maliyetinin azalması (esnek kapasite ile kaynak kullanımı)
 • İş sürekliliğinizin artması ve katma değerli hizmetlerinize odaklanabilme

SAP Danışmanlık Hizmetleri

SAP’nin çözüm sunduğu tüm kurumsal uygulamalar için SabancıDx olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal kaynak planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi , Veritabanı, Veri Ambarı, SAP HANA, S/4HANA, Mobil çözümler, İş Zekası, Kurumsal Performans Yönetimi, analitik ve bulut tabanlı SAP çözümleri konularında uygulama danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Yaygılaştırma projeleri konusunda da hem yurtdışından Türkiye’ye yapılan Roll-our projeler hem de Türkiye’den yurtdışına yapılan Roll-out proje deneyimleri sebebiyle tecrübeli kaynaklarımız ile SAP Roll-out projelerini gerçekleştiriyoruz.

Proje Yönetimi Hizmetleri

Firmamız uzun yıllara dayanan SAP Proje Yönetimi tecrübesi ile , SAP implementasyonunuzun sağlıklı şekilde yürütülmesi için gerekli bilgi aktarımı ve kurallı proje yönetimi metodolojisini işletmenize kazandırır. PMI metodojilerine uygun ve SAP nin son dönem benimsediği Agile yaklaşım barındıran ACTIVATE Proje Yönetim metodolojisi firmamız tarafından uygulanmakta olum deneyimli ve sertifikalı proje yöneticileri ile SAP Projelerinizi hedeflenen zaman, kalite ve bütçede tamamlıyoruz.

SAP Solution Manager

SAP AMS hizmetlerimizin kalitesi için geliştirdiğimiz SAP SOLMAN yetkinliğimiz münferit olarak müşterilerimize danışmanlık olarak da sağlamaktayız. Özellikle Türkiye’de çok fazla olmayan SAP Solman uyarlama danışmanlık hizmetleri ile SAP sistemlerinizin desteğini bir adım oteye tasımayı hedefliyoruz.

SAP

SAP SOLMAN ile hayata geçirilen senaryolar

Kiritik İş Süreçlerinin Solution Manager Üzerinde Dokümantasyonu

Business Process Change Analyzer ile Change Implant Analiz

• Custom Code Kalite Kurallarının Tanımlanması

• Haftalık kod kalitesinin raporlanması

•Sistem performansını etkileyen kodlar Custom Code Araçları ile Tespit edilmesi

• Job İzleme

•Adap Dump / Exceptions Takibi

• En User Experience ile Son Kullanıcı Performansını İzleme

•Update Hatalarının Takibi (SM13)

SAP Lisans Yönetimi

Sabancı grubu ve VAR kapsamında grup dışındaki lisans bakım müşterilerimiz için SAP Audit hazırlık anlamında danışmanlık destek hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin sürekli güncellenen SAP Yazılım Kullanım Koşulları ile ilgili bilgilendirilmesi, yıllık yapılan denetimlere hazır hale getirilmesi ve yeni ürün alımlarında lisans anlamında ileride sıkıntı yaşanmaması anlamında dikkat edilmesi gereken konularda müşterilerimizi uzmanlığımız ile destekliyoruz.

Referanslar

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

HİZMETLER