Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
SabancıDx

Hakkımızda

40 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimine sahip, alanında birçok ilklerin yanı sıra büyük projelere imza atan BimSA, hizmet portföyüne kattığı İleri Veri Analitiği, Robotik İşgücü ve Siber Güvenlik ile birlikte yepyeni vizyonu, gelişen hizmet ve çözümleri, değişen yönetim yapısı, nitelikli insan kaynağı ve Sabancı Holding’ten aldığı güç ile 11 Aralık 2018 tarihi itibariyle yoluna Sabancı Dx ismi ile devam etme kararı almıştır.

Adını Sabancı markasının güvencesinin yanı sıra "X" yani 'bilinmeyen'den alan Sabancı Dx henüz keşfedilmemiş olanı yansıtıyor, geleceği temsil ediyor. ‘Dijital Çarpan’ı Dx’le sembolize eden Sabancı Dx’in misyonu, şirketlerin dijital çarpanı olmak ve dijital enerjiyi açığa çıkartmak.

Sabancı Topluluğu’nun benimsediği "Yeni Neslin Sabancı"sı yaklaşımında önemli bir rol üstlenecek olan Sabancı Dx Türkiye’de dijitalleşmenin geleceğini yazarak Dünya’ya açılma vizyonu ile yola çıktı. Sabancı Dx, dijitalleşen dünyada yeni değerler ve teknolojiler yaratarak önemli stratejik iş birliklerine imza atmayı hedefliyor.

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down