Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
Hizmetler

ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU

Kesintisiz, Hatasız ve Düşük Maliyetli İş Gücü İçin Robotik Süreç Otomasyonu
SabancıDx Robotik Süreç Otomasyonu ile çok tekrarlanan, yüksek hacimli İşlerde;
• Departman persormansında 7-15 kat artış sağlayın
• %90 zaman tasarrufu ile inovatif ve katma değerli işlere vakit ayırın
• Çalışanların motivasyonunu artırın

Yeni Nesil Şirketlere Robotik Süreç Otomasyonu

SabancıDx Robotik Süreç Otomasyonu, günümüz şirketlerinin gelece bir adım daha yaklaşmasının önündeki tüm engelleri kaldırıyor.

IK’dan satışa, operasyondan bilgi teknolojilerine insan gücünün mevcut uygulamalarda ve sistemlerde çalışma biçimini, takip ettikleri süreçleri ve verdikleri kararları hatasız bir şekilde tekrarlayarak, 24 saat kesintisiz çalışma prensibi ile kullanıldığı her departmanın performansını 7 ila 15 kat arasında yükseltiyor.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) çözümlerine göre daha yetenekli, ölçeklenebilir ve esnek kaynak havuzu sağlayan, bulut tabanlı akıllı bir otomasyon platformu olma özelliği sunuyor.

Robotlar atandıkları sürecin gerektirdiği iş sistemlerini kullanma biçimini, alınan kararları ve takip ettikleri adımları tanımlandığı şekilde birebir uyguluyor.

SabancıDx Robotik Süreç Otomasyonu, talep değişimine anında yanıt veriyor, talep arttıkça daha fazla kapasite eklemek için otomatik ölçeklendirme yapar veya ihtiyaç doğrultusunda iniş ve çıkışları karşılamak üzere iş gücünü dinamik olarak yeniden boyutlandırıyor. Tüm bunlara ek olarak kullandığın kadar öde modeli sayesinde şirketlerin maliyetlerinde ciddi oranlarda tasarruf imkanı sağlıyor.

Yeni Nesil Avantajlar

  • Hataya & tutarsızlığa fırsat vermez.
  • Her türlü uygulamayı, mevcut arayüzleri kullanarak çalışır.
  • Çalışma bilgisini çalışma prosedürlerine dönüştürür.
  • Otomasyondan kesintisiz olarak faydalanılmasını sağlar.
  • Operasyonel maliyetlerin düşürülmesine katkı sağlar.

RPA

Elektronik Pazarlık

100+
EŞ ZAMANLI CANLI SÜREÇ

Ürün Hizmet Grubu

350+
GELİŞTİRİLMİŞ SÜREÇ

pratis

İnsan Kaynakları Süreçlerinde RPA ve Başarı Hikayesi
Maliyetleri azaltmanın, verimliliği artırmanın akıllı yolu “RPA” ve İnsan kaynakları süreçlerinde CarrefourSA Başarı Hikayesi

pratis

Satın Alma Süreçlerinde RPA ve Başarı Hikayesi
Tedarikçi yönetiminden teklif yönetimine, ihale oluşturmadan kontrat uyumluluğu kontolüne kadar “satın alma süreçlerinde” RPA ile verimlilik artışı. Türkiye’nin en etkili tedarik zinciri profesyonelleri zirvesinde yenilikçilik dalında 1.lik alan ÇimSA "Pratis ve RPA projesi"

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

HİZMETLER