Veri ve Analitik
Hizmetleri

D&A CoE Hizmetleri

Kaçınılmaz olan dönüşüm VERİLERİ; VERİLER ise Analitiği gerektirir. Veri ve Analitik'ten maksimum değer elde etmek için insan, organizasyon, teknoloji ve süreçlerden oluşan veri odaklı bir kültürün oluşturulması gerekmektedir. SabancıDx D&A CoE Hizmetleri, kurumsal farkındalık, kullanım senaryosu uygulamaları ve dağıtımlar ile sınıf içi ve iş başında eğitimler yoluyla sürekli bilgi aktarımından oluşan programlı bir yaklaşımla bu kültürel değişimi sağlamayı hedeflemektedir.

İleri Analitik Hizmetleri (AAS)

Muazzam miktarda veriye erişim ve artan hesaplama gücü, yeni analiz yöntemlerinin ve yaklaşımlarının yolunu açmıştır. SabancıDx AAS, İleri Analitik ve Yapay Zeka teknolojileri aracılığıyla kuruluşların verilerde saklı olan eyleme dönüştürülebilir, hazine değerinde içgörülerini gün ışığına çıkarmasını sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca, sonuçların dağıtılması ve yürütülmesi, işletme değeri elde edilmesinde kilit rol oynamaktadır.

Büyük Veri Hizmetleri

"Büyük Veri" teriminin gelişimi, verilerin hacimsel gelişimini belirtmektedir. Veri analizlerinin çıktılarının hızlı bir şekilde taktik amaçlarla kullanılması, uzun vadede kaçınılmaz hale gelecek ve stratejik planlamanın bir parçası olacaktır. Büyük veri platformları kaliteli, güvenilir ve yüksek hızlı veri işleme için kritik öneme sahiptir. Bu nedenle, kısıtlamaları olan geleneksel veritabanları, verilerin kolay ve hızlı bir şekilde işlenebilmesi için müşterilerle entegre "büyük veri" platformlarına dönüştürülmektedir. SabancıDx, verileri merkezileştirmek ve veri sözlükleri oluşturmak için büyük veri platformları oluşturur. Veri keşfi, kalitesi, veri tekilleştirme, ilişkilendirme ve güvenlik için çözümler sunar.

Bulut Veri Hizmetleri

Artan veri hacmi, veri depolama maliyetlerinde de artışa yol açmıştır. Bulut çözümleri, veri depolama maliyetlerinin azalmasını ve verilerin daha kolay yönetilmesini sağlamaktadır. SabancıDx, merkezi verilerin bulut hizmetlerinde yönetilmesini sağlayarak bulutun getirdiği stratejik hızdan faydalanmaya yardımcı olmaktadır.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.