Veri ve Analitik
Çözümleri

Perakende

SabancıDx, perakende şirketlerinin pazarlama, operasyon ve temel perakende faaliyetlerine yönelik geniş bir çözüm yelpazesine sahiptir. Perakende demek, detaylarla ilgilenmek demektir. Planlama, fiyatlandırma, pazarlama, satış, promosyon, stok yönetimi ve tedarikçi yönetimi faaliyetleri konusunda tek bir karar alınırken müşteriler, ürünler, satıcılar, mağazalar, zaman, kanallar, özel günler, rekabet, trafik ve daha pek çok parametre ve değişken dikkate alınmalıdır.
İşletmelerin görev için kritik öneme sahip stratejik, taktik ve operasyonel kararlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak amacıyla özel çözümler oluşturmak için konu uzmanlarını, veri bilimi ve mühendislik ekiplerini deneyim tasarımcılarıyla bir araya getirdik.
Karar destek sistemlerimiz/çözümlerimiz, yönetim ve kârlılığın iyileştirilmesi yoluyla değer yaratırken, işletmelerin kaliteli zamanı daha önemli yönler için kullanmasını sağlar ve mevcut sistemlerinize ve teknolojinize tam entegre olur.

Çözümlerimiz

Segmentasyon
Fiyatlandırma
Yeni Mağazalar İçin
Saha Seçimi
Satış Ağı
Optimizasyonu
Promosyonlar
Özel Çözümler
Teslimat
Optimizasyonu
Kampanya
İletişimi

Enerji

Enerjinin yalnızca belirli endüstriler için değil, maliyet bilincine veya çevre bilincine sahip her birey için daha büyük bir endişe haline gelmesiyle birlikte, SabancıDx, hem kurum içinde hem de dünya çapında artan sayıda ortakla çözümler oluşturma ve genişletme bakımından enerji, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularını ön planda tutar.
Daha akıllı izleme ve insanı merkeze alan çözümlerden tam yapay zekalı kapalı döngü sistemlere kadar çok çeşitli analitik uygulamaları Ar-Ge tesislerimizde başarıyla uygulamaya koyuldu ve geliştirilmeye devam ediyor. Analitik yeteneklerimizle sürekli olarak yukarı yönlü (enerji üretimi, rafineri) ve aşağı yönlü (enerji ve gaz dağıtımı, enerji ticareti ve satın alma) müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamaya gayret etmekteyiz.

Endüstri

SabancıDx, üretimde kalitenin iyileştirilmesinden fabrika üretim süreçlerindeki operasyonel iyileştirmelere kadar sunduğu birçok analitik çözümle sektörde geniş deneyime sahiptir.
Fabrikaların daha kaliteli ürünler üretmesine yardımcı olmak için Makine Öğrenimini kullanıyoruz, bu sayede artan verimlilikle üretim kayıplarını önlüyor, sevkiyat gecikmelerini azaltıyor ve sürdürülebilir kalite ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
İmalat, birden fazla sektörde belirli üretim makine ve ekipmanlarına bağlıdır; örneğin çimento endüstrisindeki öğütme makinesi, tekstilde iplik üretim ve işleme makineleri, cam endüstrisinde ise fırın. Tüm bu makineler, çalışmak için ihtiyaç duydukları girdi reçetesi ile doğrudan ilgili olan yüksek miktarda enerji tüketir. Üretim makineleri için en uygun girdi tarifini sağlayan gelişmiş optimizasyon tekniklerini kullanmaktayız, böylece çok daha az enerji tüketimi ile aynı üretim imkanını sağlayabilmekteyiz.

Sizin için buradayız.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki İletişim Formu vasıtasıyla iş başvurusunda bulunarak özgeçmişinizi iletmeniz halinde talepleriniz dikkate alınmayarak özgeçmişiniz imha edilecektir. İş başvurularınız için web sitemizin Hakkımızda kısmında belirtmiş olduğumuz iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.