Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
Kurumsal Risk ve Uyum Portalı

grsis

Kolay, Etkin ve Uygun Maliyet ile GRC Yönetiminde Otomasyon

Kurumsal Risk ve Uyum Portalı “GRSIS”

GRC Yönetiminde Otomasyon

GRSIS, özelleştirilebilen yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü ile risk ve mevzuat uyum yönetiminde optimum seviyede otomasyon sağlayan bir yönetim destek uygulamasıdır.

Kurumun risk ve uyum durumunu ve değişimini anlık olarak görüntülemesine, ayrıca aksiyonları yakından takip etmesine olanak sağlar. Uzman ekiplerimiz ve iş ortaklarımız ile uluslararası standartlara uyumlu olarak geliştirilen GRSIS ile risk yönetim faaliyetlerinizi baştan sona yönetebilirsiniz.

Uyum Platformu ise, kurumların Türkiye’deki tüm yasal düzenlemelere, içsel politika ve prosedürlerine uyum durumlarını etkin bir şekilde izleyebilmelerini sağlar. Ayrıca mevzuat değişiklerinin anlık olarak izlenmesi, uyum için gerekli aksiyon atamalarının zamanında yapılması ve aksiyonlara ilişkin gelişmelerin takibi gibi imkanlar sunar.

Denetim Platformu ise, Risk ve Uyum Platformu ile entegre edilecek şekilde tasarlanmış olup; Risk Yönetimi, Mevzuat Uyum ve Denetim süreçlerinin tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirilmesine imkan sunacaktır.

Edoksis
Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

ÜRÜNLER